ul. Armii Poznań 93A, Luboń k. Poznania

Markiza Australia

Markiza Selt Australia

Markiza Australia idealnie znajduje swoje zastosowanie na bardzo dużych tarasach. Wyróżnia ją prosta konstrukcja i solidne wykonanie, to ponadczasowe rozwiązanie znajduje zastosowanie na obiektach komercyjnych takich jak restauracje, obiekty wymagające częściowego zadaszenia. Ramiona markizy są mocowane na uchwytach w całości wykonanych z aluminium wyprodukowana techniką odlewu ciśnieniowego. Precyzyjna produkcja przegubów ramion oraz wykorzystanie wytrzymałego łańcucha Flyer’a zapewniają markizie niepowtarzalną trwałość i niezawodne prawidłowe działanie. Podpora rury nawojowej wykorzystane w markizach o dużej szerokości, zapewnia maksymalnie dobre napięcie tkaniny. Konstrukcja oparta na belce kwadratowej wykonanej z aluminium, co daje swobodę w wyborze miejsca mocowania uchwytów i czyni markizę łatwą w montażu. Konstrukcja markizy lakierowana metodą proszkową na cztery kolory: biały, beżowy, srebrny z wykończeniem grafitowym lub brązowy. Markiza ma możliwość zastosowania ramion krzyżowych.

Kolorystyka

SOLID

WATERPROOF

ORCHESTRA

URBAN

LANDSCAPE MINI

LANDSCAPE

CLASSICAL

FANTASY

RAL

Zamieszczona paleta kolorów przedstawia kolorystykę lakierowanych proszkowo elementów konstrukcji, dostępną w ramach kolekcji. Z przyczyn produkcyjnych, technicznych oraz ze względu na różną technikę lakierowania dopuszczalne są odchylenia kolorystyczne pomiędzy poszczególnymi komponentami systemów. Zamieszczone zdjęcia mają charakter poglądowy, kolory mogą się różnić od rzeczywistych. Ewentualna różnica w odcieniach nie stanowi podstawy do reklamacji.

Kontakt
1
Jesteś zainteresowany? Zadzwoń!
ul. Armii poznań 93a
62-030 Luboń
biuro@pergole-poznan.pl

    Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

    Privacy Preferences
    Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.