ul. Armii Poznań 93A, Luboń k. Poznania

Markiza Casablanca

Markiza Selt Casablanca

Markiza Casablanca to markiza kasetowa, idealnie sprawdzająca się na dużych tarasach. Dzięki swojej estetycznej budowie zadaszenie to stanowi nie tylko idealną osłonę przeciwsłoneczną, ale również harmonijny element dekoracyjny budynku. Bardzo trwała konstrukcja wykonana z ekstrudowanego aluminium cechuje się wysoką wytrzymałością i komfortem użytkowania. Precyzyjna produkcja przegubów ramion oraz wykorzystanie wytrzymałego łańcucha Flyer’a zapewniają markizie niepowtarzalną trwałość i niezawodne prawidłowe działanie. Podpora rury nawojowej wykorzystane w markizach o dużej szerokości, zapewnia maksymalnie dobre napięcie tkaniny. Wewnątrz kasety zastosowano specjalne uszczelki zabezpieczające co sprawiło, że materiał jest dodatkowo chroniony przed działaniem czynników atmosferycznych. Dodatkowo odpowiednio dobrane sterowanie elektryczne sprawia, że obsługa markizy Casablanca jest bardzo funkcjonalna i intuicyjna, możliwość zastosowania stacji pogodowej.

Kolorystyka

SOLID

WATERPROOF

ORCHESTRA

URBAN

LANDSCAPE MINI

LANDSCAPE

CLASSICAL

FANTASY

RAL

Zamieszczona paleta kolorów przedstawia kolorystykę lakierowanych proszkowo elementów konstrukcji, dostępną w ramach kolekcji. Z przyczyn produkcyjnych, technicznych oraz ze względu na różną technikę lakierowania dopuszczalne są odchylenia kolorystyczne pomiędzy poszczególnymi komponentami systemów. Zamieszczone zdjęcia mają charakter poglądowy, kolory mogą się różnić od rzeczywistych. Ewentualna różnica w odcieniach nie stanowi podstawy do reklamacji.

Kontakt
1
Jesteś zainteresowany? Zadzwoń!
ul. Armii poznań 93a
62-030 Luboń
biuro@pergole-poznan.pl

    Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

    Privacy Preferences
    Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.