ul. Armii Poznań 93A, Luboń k. Poznania

Markizy balkonowe

Wiemy, jak zadbać o efektowne zadaszenie przestrzeni wypoczynkowej – najlepszym wariantem jest markiza balkonowa. Proponujemy najróżniejsze rozwiązania architektoniczne, mając na uwadze indywidualne oczekiwania każdego Klienta. Nasze propozycje doskonale sprawdzają się na balkonach oraz tarasach. Dbamy o ich najwyższą wytrzymałość, dzięki czemu przez lata zapewniają skuteczną ochronę przed słońcem i deszczem. Korzystamy z najlepszych materiałów, co dodatkowo wpływa na trwałość gotowych instalacji. W ofercie znajduje się markiza na balkonie o konstrukcji na bazie ekstrudowanego aluminium. W ramionach stosujemy łańcuch Flyera, dlatego cały system sprawdza się w swojej roli przez długie lata. Stawiamy na nowoczesność – korzystamy z nowatorskich rozwiązań, aby zapewnić konstrukcjom jeszcze lepszą funkcjonalność. Wśród stosowanych systemów warto wyszczególnić:

  • sterowanie elektryczne,
  • automatykę pogodową,
  • oświetlenie LED.

Markiza balkonowa – Poznań

Wykonujemy markizy balkonowe w Poznaniu i okolicach, które sprawdzą się zarówno w przypadku mniejszych balkonów, jak i przestronnych tarasów. Doskonale wiemy, w jaki sposób dostosować konkretną instalację do specyfiki danej nieruchomości.

ATRAKCYJNA MARKIZA BALKONOWA

W swojej działalności nie skupiamy się wyłącznie na funkcjonalności proponowanych rozwiązań. Nasze markizy są wykonywane z wykorzystaniem wysokojakościowych tkanin, które jednocześnie zachwycają walorami estetycznymi. Dzięki temu cała instalacja świetnie sprawdza się w roli atrakcyjnej ozdoby nieruchomości. Stawiamy na różnorodność, dlatego proponujemy bardzo szeroki wybór wariantów kolorystycznych. W zależności od indywidualnych preferencji można zdecydować się na tkaninę utrzymaną w jasnej tonacji lub na znacznie ciemniejszą. Warto zwrócić uwagę także na estetykę samych konstrukcji. Oferujemy przede wszystkim modele lakierowane metodą proszkową, których odcień można dopasować do wyglądu samego materiału oraz elewacji budynku. Konstrukcja może mieć kolor biały, beżowy, srebrny lub brązowy. Proszkowa metoda lakierowania gwarantuje trwałość pokrycia, niezależnie od warunków atmosferycznych. Dzięki temu nasze markizy balkonowe przez lata utrzymują atrakcyjny wygląd, stając się efektownym dopełnieniem całej nieruchomości. Zapraszamy Klientów z Poznania i okolic do skorzystania z naszej oferty.

 

MARKIZA NA BALKONIE

Nasze usługi cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród osób, którym zależy na beztroskim wypoczynku na balkonie lub tarasie. Montujemy markizy balkonowe gwarantujące świetne zabezpieczenie przed deszczem oraz promieniami słońca. Dzięki nim można odpoczywać na świeżym powietrzu, nawet w wyjątkowo upalny dzień. W wielu oferowanych modelach opcjonalnie istnieje możliwość zainstalowania stacji pogodowej. Staramy się sprostać oczekiwaniom każdego Klienta, dlatego proponujemy konstrukcje zapewniające intuicyjną obsługę. Markiza na balkonie nie musi być kosztownym wydatkiem, nawet w przypadku modelu o wysokiej jakości. Zapewniamy korzystne ceny, które spełnią oczekiwania każdego. Dzięki naszym produktom można skutecznie odmienić wygląd całego budynku. Proponowane zabezpieczenia przeciwsłoneczne w harmonijny sposób komponują się z estetyką całej elewacji. Z ich pomocą z łatwością można stworzyć wymarzoną oazę wypoczynku na świeżym powietrzu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą – chętnie podpowiemy, jaki wariant najlepiej sprawdzi się w konkretnej nieruchomości.

Privacy Preferences
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.