ul. Armii Poznań 93A, Luboń k. Poznania

Markizy tarasowe

Specjalnością naszej firmy są markizy na taras. Poznań i okolice to główny obszar działalności przedsiębiorstwa. Tworzymy instalacje w pełni dostosowane do potrzeb każdego, nie tylko pod względem funkcjonalnym, ale i estetycznym. Nasze rozwiązania zachwycają nowatorskimi pomysłami, które przekładają się na wysoki komfort użytkowania. Podążamy za najnowszymi trendami, proponując efektowne zadaszenia o najmodniejszych kształtach i kolorach. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami markiz na taras. W swojej działalności stosujemy materiały najwyższej jakości, które bezpośrednio wpływają zarówno na atrakcyjną prezencję całego zabezpieczenia, jak i na jego wytrzymałość. Proponujemy markizy tarasowe, które możemy idealnie dostosować do oczekiwań Klienta. Opcjonalnie można zdecydować się na:

  • montaż na ścianie, pod stropem lub na krokwi;
  • różnorodne pozycje wspornika;
  • opcję regulacji kąta nachylenia;
  • nowoczesne oświetlenie LED w kasecie.

Markizy tarasowe – Poznań

Doskonale wiemy, w jaki sposób dopasować tworzoną instalację do specyfiki całej posesji. Jesteśmy w stanie wykonać zadaszenia o najróżniejszych parametrach, także w przypadku bardzo przestronnych tarasów.

Markizy na taras – Poznań i okolice

Wypoczynek na świeżym powietrzu jest możliwy nawet podczas deszczu lub uciążliwych upałów. Aby zadbać o komfort, wystarczy zdecydować się na markizy tarasowe. Nasza firma już od wielu lat zajmuje się realizacją tego typu instalacji, korzystając z materiałów najwyższej jakości. Zastosowane tworzywa gwarantują satysfakcjonującą wytrzymałość przez długi czas, nawet w przypadku częstej ekspozycji na niekorzystne warunki atmosferyczne. W proponowanych instalacjach jesteśmy w stanie wprowadzić szereg nowoczesnych rozwiązań. Przykładem jest oświetlenie LED, które umieszczamy w kasecie. Odpowiednio zlokalizowane punkciki świetlne zapewniają widoczność i pozwalają na wypoczynek nawet po zmroku. Oferujemy markizy skonstruowane na bazie komfortowej, zamkniętej kasety. Z myślą o średnich i dużych tarasach proponujemy systemy przeciwsłoneczne o nowoczesnym, sześciennym kształcie. Amatorzy takich rozwiązań mogą zdecydować się na wariant z mechanizmem elektronicznym zintegrowanym w kasecie. Chętnie podpowiemy, jaki typ ochrony przeciwsłonecznej najlepiej sprawdzi się w kontekście danej nieruchomości.

Ekskluzywne markizy tarasowe

Wysoka jakość materiałów zastosowanych przy budowie markiz wpływa także na ich walory estetyczne. Nasze instalacje przeciwsłoneczne świetnie sprawdzają się w roli dekoracyjnego elementu posesji. Zapewniamy bardzo szeroki wybór kolorystyki, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom każdego Klienta. Wykonujemy markizy na taras na terenie Poznania i okolic, którym nie można odmówić efektownego wyglądu. Staramy się zadbać o ich odpowiednią prezencję, jednocześnie gwarantując pełną funkcjonalność. Nasze instalacje doskonale chronią przed słońcem i deszczem, stając się estetycznym dopełnieniem całej nieruchomości. Proponujemy markizy tarasowe z zadaszeniem w najróżniejszych odsłonach kolorystycznych. W ofercie znajdują się najmodniejsze odcienie, zarówno w jaśniejszych, jak i w ciemniejszych tonacjach. Chętnie podpowiemy, jaki wariant okaże się doskonałym rozwiązaniem pod względem estetycznym, biorąc pod uwagę charakter elewacji danego budynku. Z naszą pomocą z łatwością można zadbać o atrakcyjną przestrzeń do wypoczynku na świeżym powietrzu. Gwarantujemy niskie ceny i szybką realizację każdego zlecenia – zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Privacy Preferences
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.