ul. Armii Poznań 93A, Luboń k. Poznania

Markiza Palladio

Markiza Selt Palladio

Markiza Palladio to eleganckie rozwiązanie zadaszenia z kasetą, która doskonale prezentuje się na tarasach. Uchwyty ramion skonstruowane tak, że ramiona są podnoszone do góry, a belka przednia domyka się szczelnie z kasetą stanowiąc ochronę dla zwiniętej tkaniny. Precyzyjna produkcja przegubów ramion oraz wykorzystanie wytrzymałego łańcucha Flyer’a zapewniają markizie niepowtarzalną trwałość i niezawodne prawidłowe działanie. Podpora rury nawojowej wykorzystane w markizach o dużej szerokości, zapewnia maksymalnie dobre napięcie tkaniny. Markiza Palladio to doskonałe połączenie systemu markizy kasetowej z doskonałą konstrukcją opartą na kwadratowej belce nośnej. Dzięki czemu maksymalnie wykorzystana jest funkcjonalność markizy kasetowej, co czyni ją jednocześnie łatwą w montażu. Całość konstrukcji lakierowana jest metodą proszkową. Dostępne kolory: biały, beżowy, srebrny z wykończeniem grafitowym lub brązowy.

Kolorystyka

SOLID

WATERPROOF

ORCHESTRA

URBAN

LANDSCAPE MINI

LANDSCAPE

CLASSICAL

FANTASY

RAL

Zamieszczona paleta kolorów przedstawia kolorystykę lakierowanych proszkowo elementów konstrukcji, dostępną w ramach kolekcji. Z przyczyn produkcyjnych, technicznych oraz ze względu na różną technikę lakierowania dopuszczalne są odchylenia kolorystyczne pomiędzy poszczególnymi komponentami systemów. Zamieszczone zdjęcia mają charakter poglądowy, kolory mogą się różnić od rzeczywistych. Ewentualna różnica w odcieniach nie stanowi podstawy do reklamacji.

Kontakt
1
Jesteś zainteresowany? Zadzwoń!
ul. Armii poznań 93a
62-030 Luboń
biuro@pergole-poznan.pl

    Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

    Privacy Preferences
    Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.