ul. Armii Poznań 93A, Luboń k. Poznania

SELT

Markiza Selt CORSICA

Nowoczesna markiza CORSICA to markiza w całości chowana w kasecie z ekskluzywnym oświetleniem LED. Dzięki swojej konstrukcji markiza ta stanowi nie tylko perfekcyjną osłonę przeciwsłoneczną, ale również estetyczny element dekoracyjny budynku. Trwałość i wytrzymałość systemu zapewnia specjalnie zaprojektowana konstrukcja, która wykonana jest z ekstrudowanego aluminium. Zastosowanie łańcucha Flyera w konstrukcji ramion gwarantuje markizie niezawodną i bezpieczną pracę przez długie, długie lata.

Zastosowanie wewnątrz kasety specjalnych uszczelek zabezpieczających sprawiło, że materiał jest dodatkowo chroniony przed działaniem czynników atmosferycznych. Ponadto odpowiednio dobrane sterowanie elektryczne wraz z automatyką pogodową sprawi, że obsługa markizy Corsica okaże się bardzo prosta i funkcjonalna.

Markiza Selt Australia

Markiza Australia idealnie znajduje swoje zastosowanie na bardzo dużych tarasach. Wyróżnia ją prosta konstrukcja i solidne wykonanie, to ponadczasowe rozwiązanie znajduje zastosowanie na obiektach komercyjnych takich jak restauracje, obiekty wymagające częściowego zadaszenia. Ramiona markizy są mocowane na uchwytach w całości wykonanych z aluminium wyprodukowana techniką odlewu ciśnieniowego. Precyzyjna produkcja przegubów ramion oraz wykorzystanie wytrzymałego łańcucha Flyer’a zapewniają markizie niepowtarzalną trwałość i niezawodne prawidłowe działanie. Podpora rury nawojowej wykorzystane w markizach o dużej szerokości, zapewnia maksymalnie dobre napięcie tkaniny. Konstrukcja oparta na belce kwadratowej wykonanej z aluminium, co daje swobodę w wyborze miejsca mocowania uchwytów i czyni markizę łatwą w montażu. Konstrukcja markizy lakierowana metodą proszkową na cztery kolory: biały, beżowy, srebrny z wykończeniem grafitowym lub brązowy. Markiza ma możliwość zastosowania ramion krzyżowych.

Markiza Selt Casablanca

Markiza Casablanca to markiza kasetowa, idealnie sprawdzająca się na dużych tarasach. Dzięki swojej estetycznej budowie zadaszenie to stanowi nie tylko idealną osłonę przeciwsłoneczną, ale również harmonijny element dekoracyjny budynku. Bardzo trwała konstrukcja wykonana z ekstrudowanego aluminium cechuje się wysoką wytrzymałością i komfortem użytkowania. Precyzyjna produkcja przegubów ramion oraz wykorzystanie wytrzymałego łańcucha Flyer’a zapewniają markizie niepowtarzalną trwałość i niezawodne prawidłowe działanie. Podpora rury nawojowej wykorzystane w markizach o dużej szerokości, zapewnia maksymalnie dobre napięcie tkaniny. Wewnątrz kasety zastosowano specjalne uszczelki zabezpieczające co sprawiło, że materiał jest dodatkowo chroniony przed działaniem czynników atmosferycznych. Dodatkowo odpowiednio dobrane sterowanie elektryczne sprawia, że obsługa markizy Casablanca jest bardzo funkcjonalna i intuicyjna, możliwość zastosowania stacji pogodowej.

Markiza Selt Palladio

Markiza Palladio to eleganckie rozwiązanie zadaszenia z kasetą, która doskonale prezentuje się na tarasach. Uchwyty ramion skonstruowane tak, że ramiona są podnoszone do góry, a belka przednia domyka się szczelnie z kasetą stanowiąc ochronę dla zwiniętej tkaniny. Precyzyjna produkcja przegubów ramion oraz wykorzystanie wytrzymałego łańcucha Flyer’a zapewniają markizie niepowtarzalną trwałość i niezawodne prawidłowe działanie. Podpora rury nawojowej wykorzystane w markizach o dużej szerokości, zapewnia maksymalnie dobre napięcie tkaniny. Markiza Palladio to doskonałe połączenie systemu markizy kasetowej z doskonałą konstrukcją opartą na kwadratowej belce nośnej. Dzięki czemu maksymalnie wykorzystana jest funkcjonalność markizy kasetowej, co czyni ją jednocześnie łatwą w montażu. Całość konstrukcji lakierowana jest metodą proszkową. Dostępne kolory: biały, beżowy, srebrny z wykończeniem grafitowym lub brązowy.

Kolorystyka

SOLID

WATERPROOF

ORCHESTRA

URBAN

LANDSCAPE MINI

LANDSCAPE

CLASSICAL

FANTASY

RAL

Zamieszczona paleta kolorów przedstawia kolorystykę lakierowanych proszkowo elementów konstrukcji, dostępną w ramach kolekcji. Z przyczyn produkcyjnych, technicznych oraz ze względu na różną technikę lakierowania dopuszczalne są odchylenia kolorystyczne pomiędzy poszczególnymi komponentami systemów. Zamieszczone zdjęcia mają charakter poglądowy, kolory mogą się różnić od rzeczywistych. Ewentualna różnica w odcieniach nie stanowi podstawy do reklamacji.

Pan Wygodny w Oferteo.pl

Privacy Preferences
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.