ul. Armii Poznań 93A, Luboń k. Poznania

HELLA

Refleksol Hella Terra Side

Proste, kwadratowe z intuicyjnym sposobem działania. Ocienienie pionowe zostało zaprojektowane do zamykania pergoli z boku i z przodu, w celu zapewnienie ochrony nie tylko przed nadmiernym nasłonecznieniem czy nieprzyjemnym wiatrem, ale i także osłonie przed niechcianymi obserwatorami. Znajdzie zastosowanie zarówno w loggiach oraz balkonach. Materiały TERRA SIDE i TERRA SIDE M występują w wielu kolorach, przy czym TERRA SIDE M
również w wersji przezroczystej.

Refleksol Hella Ventur Side

Refleksol wyposażony w wałek materiału, zapewniający cień pionowym powierzchniom. Zaprojektowany tak, by zagwarantować użytkownikowi ochronę przed słońcem, bez konieczności zmiany wyglądu konstrukcji. Dostępny w dwóch wersjach, VENTUR SIDE i VENTUR SIDE M.

Refleksol Hella VB 507

Markiza fasadowa HELLA została wyposażona w system prowadzenia materiału na całej długości krawędzi bocznej poprzez zgrzewanie zamkiem błyskawicznym, dzięki czemu zapewnia całkowite naprężenie materiału i odporność na wiatr. System ZIP dostępny jest z kasetami półokrągłymi, kątowymi i kwadratowymi.

Pan Wygodny w Oferteo.pl

Privacy Preferences
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.