ul. Armii Poznań 93A, Luboń k. Poznania

Refleksol Selt ZIIIP 120

Refleksol Selt ZIIIP 120

ZIIIP 120 jest wysokiej klasy roletą zewnętrzną stworzoną, by poprawić Państwa komfort życia. Dzięki specjalnej budowie chroni budynek zarówno przed nadmiernym nagrzewaniem się w słoneczne dni jak i utratą ciepła z pomieszczeń zimą, skutkiem czego jej posiadacze cieszyć się będą nie tylko zoptymalizowanym naświetleniem wnętrza i zrównoważoną temperaturą – montaż refleksola tym samym oznacza ograniczenie kosztów eksploatacji budynku. Dodatkowo ZIIIP 120 stanowi zabezpieczenie także przed silnymi podmuchami wiatru jak i – wpadającymi w raz z nimi – insektami, co sprawia, że znajduje ona również zastosowanie przy budowie elementów osłon Państwa sfer relaksu.

ZALETY:

 • szybkość montażu
 • łatwa i intuicyjna obsługa urządzenia
 • szeroka ochrona przed czynnikami zewnętrznymi
 • redukcja kosztów związanych z ogrzewaniem/klimatyzowaniem pomieszczeń
 • estetyczny, minimalistyczny wygląd

KOLORYSTYKA

POLYSCREEN 550

POLYSCREEN 550 COUPAGE

POLYSCREEN 550 GOLD

POLYSCREEN 550 SILVER

SERGE 100

SERGE 600

RAL

Zamieszczona paleta kolorów przedstawia kolorystykę lakierowanych proszkowo elementów konstrukcji, dostępną w ramach kolekcji. Z przyczyn produkcyjnych, technicznych oraz ze względu na różną technikę lakierowania dopuszczalne są odchylenia kolorystyczne pomiędzy poszczególnymi komponentami systemów. Zamieszczone zdjęcia mają charakter poglądowy, kolory mogą się różnić od rzeczywistych. Ewentualna różnica w odcieniach nie stanowi podstawy do reklamacji.

Kontakt
1
Jesteś zainteresowany? Zadzwoń!
ul. Armii poznań 93a
62-030 Luboń
biuro@pergole-poznan.pl

  Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

  Privacy Preferences
  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.