ul. Armii Poznań 93A, Luboń k. Poznania

Refleksol Selt ZIIIP BOX

Refleksol Selt ZIIIP BOX

ZIIIP BOX to roleta zewnętrza, która dzięki swojej konstrukcji może zostać wbudowana w fasadę budynku, przez co jest praktycznie niewidoczna. Urządzenie nie tylko chroni pomieszczenia przed słońcem i wiatrem, lecz dodatkowo w związku z jego montażem nieruchomość generuje zdecydowanie mniej energii związanej z przystosowaniem temperatury wewnątrz.

ZALETY:

 • wbudowana skrzynia stanowi idealne rozwiązanie dla osób planujących budowę domu
 • urządzenie jest praktycznie niezauważalne i dzięki swemu minimalistycznemu wykończeniu nadaje budynkom eleganckiego wyglądu
 • uodpornienie na czynniki zewnętrzne
 • możliwość wyboru dowolnego koloru z palety RAL
 • belka dolna schowana w kasecie
 • kaseta do montażu podtynkowego wykonana jest z aluminium ekstradowanego, wyposażona jest w wypust umożliwiający wykonanie zewnętrznej obróbki tynkarskiej

KOLORYSTYKA

POLYSCREEN 550

POLYSCREEN 550 COUPAGE

POLYSCREEN 550 GOLD

POLYSCREEN 550 SILVER

SERGE 100

SERGE 600

RAL

Zamieszczona paleta kolorów przedstawia kolorystykę lakierowanych proszkowo elementów konstrukcji, dostępną w ramach kolekcji. Z przyczyn produkcyjnych, technicznych oraz ze względu na różną technikę lakierowania dopuszczalne są odchylenia kolorystyczne pomiędzy poszczególnymi komponentami systemów. Zamieszczone zdjęcia mają charakter poglądowy, kolory mogą się różnić od rzeczywistych. Ewentualna różnica w odcieniach nie stanowi podstawy do reklamacji.

Kontakt
1
Jesteś zainteresowany? Zadzwoń!
ul. Armii poznań 93a
62-030 Luboń
biuro@pergole-poznan.pl

  Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

  Privacy Preferences
  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.