ul. Armii Poznań 93A, Luboń

Markizy

MARKIZY POZNAŃ

Markizy różnego typu zyskują na coraz większej popularności. Ich montaż stał się niezwykle modnym rozwiązaniem stosowanym na rozmaitych obiektach – mieszkalnych czy usługowych. I nie w tym nic dziwnego, ponieważ markizy różnego typu są niezwykle praktyczne i wpływają na estetykę budynku czy ogrodu. Ich różnorodność sprawia, że łatwo wybrać model, który spełni indywidualne wymagania i oczekiwania.

Markizy tarasowe, balkonowe i ogrodowe

Nowoczesne markizy ogrodowe, tarasowe i balkonowe są wielozadaniowe. Pełnią funkcję praktyczną i estetyczną. Markizy stwarzają w upalne dni komfortowe warunki do wypoczynku na dworze, dając nieco cienia i chłodu. Chronią także przed niewielkim deszczem. Poza tym markizy w pewnym stopniu zabezpieczają choćby meble ogrodowe przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Warto również podkreślić, że ekskluzywne markizy tarasowe stanowią ozdobę budynku, a w przypadku choćby wolnostojących markiz ogrodowych – przydomowego ogrodu. Poza tym markizy są łatwe w montażu i nie wymagają żadnych pozwoleń na budowę czy też zmian w projekcie budynku.

Markizy na miarę Twoich potrzeb

Oferujemy różnego typu markizy w rozmaitych wariantach i kolorystyce pochodzące od najlepszych producentów, dających gwarancję najwyższej jakości swoich produktów. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne markizy balkonowe, tarasowe oraz ogrodowe. Markizy balkonowe są nieco mniejsze i jak sama nazwa wskazuje, są idealną osłoną balkonu. Z kolei ekskluzywne markizy tarasowe wyróżnia nieco większa powierzchnia i są zwykle dostępne w trzech wariantach montażowych (bez kasety, z kasetą i z półkasetą). Zaś nowoczesne markizy ogrodowe wyglądem przypominają duży składany parasol w kształcie prostokąta lub kwadrata. Markizy tego typu są rozkładane na stalowym maszcie.

Markizy - fachowe doradztwo

Służymy fachowym doradztwem i pomocą w wyborze najlepszych rozwiązań, by markizy sprostały oczekiwaniom i wymaganiom każdego naszego Klienta. Nie boimy się wyzwań i odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania, by rozwiać Państwa wszelkie wątpliwości.