ul. Armii Poznań 93A, Luboń k. Poznania

Refleksole

REFLEKSOLE – POZNAŃ

Rolety zewnętrzne są bardzo popularnym rozwiązaniem w wielu domach i firmach. Dają niezwykły komfort i chronią przed nasłonecznieniem. Oferta dostosowana jest do danego klienta, który może skorzystać z szerokiego wyboru modeli oraz kolorystyki refleksoli w Poznaniu.

Refleksol Selt ZIIIP 120

jest wysokiej klasy roletą zewnętrzną stworzoną, by poprawić Państwa komfort życia.

Refleksol Selt ZIIIP BOX

to roleta zewnętrza, która dzięki swojej konstrukcji może zostać wbudowana w fasadę budynku, przez co jest praktycznie niewidoczna.

Kontakt
1
Jesteś zainteresowany? Zadzwoń!
ul. Armii poznań 93a
62-030 Luboń
biuro@pergole-poznan.pl

  Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

  Nowoczesne refleksole

  Refleksole są nowoczesnymi osłonami na okna, stosowanymi w środku oraz na zewnątrz budynku. Są one tworzone z użyciem najnowszych technologii i specjalnej tkaniny, pomagającej zachować odpowiednią temperaturę wewnątrz budynku. Rolety zewnętrzne ochronią nas przed promieniowaniem UV, dając poczucie prywatności.

  Szeroki wybór refleksoli

  W ofercie znajdziemy szeroki wybór modeli oraz kolorystyki, dzięki czemu można dobrać rolety do własnego gustu i oczekiwań. Sprzedaż produktów czołowych producentów, m.in. Selt, Stobag, Hella, sprawia, że produkty cieszą się najlepszą jakością wykonania. Montaż opiera się zazwyczaj na inteligentnych systemach, przewodach lub połączeniach radiowych.

  Refleksole i ich zalety

  Nowoczesne osłony typu refleksole mają wiele zalet, dlatego od jakiegoś czasu stają się coraz bardziej popularne. Główną zaletą takiego rozwiązanie jest to, że rolety chronią przed nasłonecznieniem i pozwalają utrzymać wewnątrz pożądaną temperaturę, co przekłada się na mniejsze koszty eksploatacyjne. Kolejnym plusem jest wysoki poziom funkcjonalności. Ciekawy wygląd sprawia, że rolety zewnętrzne można zamontować zarówno w biurze, jak i w domu. Niejednokrotnie stają się także elementem aranżacji danego wnętrza, ukazując walory estetyczne i praktyczność.

  Refleksole to świetne rozwiązanie

  Refleksole są coraz częściej używane w domach i firmach. Wiele zalet użytkowania sprawia, że są niezwykle popularnym rozwiązaniem. Producenci dbają o doskonałą jakość, zwracając uwagę na każdy szczegół. Tego typu rolety zewnętrzne są również bardzo odporne na działanie warunków atmosferycznych i odznaczają się efektownością. Dzięki temu klient ma pewność, że nowoczesne osłony będą się bardzo ładnie prezentować, dodatkowo dając poczucie komfortu i prywatności każdego dnia. Innowacyjność to kolejna zaleta rolet zewnętrznych.

  Privacy Preferences
  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.