Skip to main content

Jeśli marzysz o tym, aby odetchnąć w słoneczne dni – stwórz na swoim balkonie, tarasie lub w ogrodzie strefę przyjemnego cienia! Dzięki temu będziesz nadal mógł cieszyć się ciepłem, jednak bez wystawiania się na bezpośrednie działanie palących promieni. Jak zapewnić sobie ochronę przeciwsłoneczną? Przedstawiamy 3 propozycje, z których każda spełni inne oczekiwania. Sprawdź!

Bezpieczny balkon – niezawodna markiza

Nie ma prostszego sposobu na zacienienie balkonu niż elegancka markiza. Oprócz jej oczywistych walorów funkcjonalnych użytkownicy doceniają także aspekty estetyczne. Proponowane przez nas produkty to ekskluzywne wyposażenie będące stylową dekoracją. Coraz częściej nasze markizy zdobią balkony domów, mieszkań oraz budynków firmowych nie tylko w Poznaniu i okolicach. Dzieje się tak także dlatego, że ich montaż jest niezwykle prosty i nie wymaga pozwoleń.

Solidne mechanizmy gwarantują niezawodność. Każdy element układu wykonany jest z niezwykłą precyzją. W procesie produkcji wykorzystano także nowoczesne technologie, np. specjalny łańcuch Flyer, który zapewnia prawidłowe i bezawaryjne działanie. Zadaszenie łatwo wysunąć i schować. Oczywiście markiza to nie tylko balkon, w naszej ofercie znajdziesz także piękne i dostosowane do Twoich potrzeb modele na taras i do ogrodu. Zobacz Markizy w naszej ofercie.

Każdy z nich dostosujesz kolorystycznie do swojego gustu, tworząc tym samym nie tylko praktyczny produkt, ale także zachwycający element Twojej strefy relaksu. Pod takim dachem przyjemnie wypoczywać!

Taras i ogród – wytchnienie pod pergolą soft top

Jeśli szukasz pomysłu na osłonienie się przed gorącymi promieniami na tarasie lub w ogrodzie – zobacz, czym jest pergola typu soft top. Składany dach jest jednocześnie miękki i wystarczająco wytrzymały, aby zapewnić ochronę także przed lekkim deszczem. Niektóre z modeli wyposażone są także w system odprowadzania wody.

Tekstylne zadaszenie prezentuje się elegancko. Dzięki soft topom stworzysz kameralny i przyjemny klimat sprzyjający wypoczynkowi na świeżym powietrzu. W zależności od miejsca, w którym chcesz umieścić konstrukcję, wybierzesz między wariantem wolnostojącym lub przyściennym. Pozostałe zalety tego rozwiązania to:

  • elektrycznie sterowane zadaszenie,
  • możliwość modułowej rozbudowy,
  • system oświetlenia LED,
  • wybór dowolnego koloru z palety RAL,
  • wodoodporność.

To tylko niektóre z fantastycznych właściwości, jakie oferują pergole tarasowe i ogrodowe soft top. Sprawdź pozostałe!

Hard top, czyli jak osłonić się przed słońcem

Konstrukcje pergoli zdobią. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na miękki dach, czy na tzw. hard top, ubogacasz przestrzeń i dodajesz piękna wielu chwilom. Twarde zadaszenie równie wspaniale chroni przed słońcem i deszczem, prezentuje się jednak zupełnie inaczej. Lamele są ruchome, a ich położenie zmienisz z łatwością przy pomocy inteligentnego napędu elektrycznego. Główna różnica między soft i hard topem jest taka, że otwierane części zwane lamelami, umożliwiają dodatkową cyrkulację powietrza. Dzięki temu pod pergolą jest bardziej rześko. Plusem tego rozwiązania jest także dopasowywanie ilości wpuszczanego światła. Aluminiowe pióra z regulacją kąta pozwalają na dawkowanie promieniowania i cieszenia się słońcem. Ponadto te modele pozwalają na:

  • rozbudowę modułową,
  • montaż oświetlenia LED,
  • zabudowanie ścian bocznych i przednich,
  • zbudowanie stelaża przy narożniku domu, przy ścianie lub stworzenie konstrukcji wolnostojącej.

Masz wątpliwości? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy!

Nie wiesz, która pergola sprawdzi się najlepiej u Ciebie – skontaktuj się z nami.

Jeśli szukasz firmy, która pomoże Ci dobrać i zamontować najlepsze rozwiązanie przeciwsłoneczne – zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz renomowanym produktom dostarczamy najwyższą jakość oraz piękno. Z nami wyposażysz swój dom lub swoją firmę w stylową markizę lub pergolę. Pomożemy Ci także stworzyć elegancką zabudowę tarasu.

Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy i skorzystaj z dobrej ceny!