Skip to main content

W tym artykule opisujemy systemy, dzięki którym stworzysz przyjemne miejsce do wypoczynku na balkonie, tarasie i w ogrodzie. Nasze osłony przeciwsłoneczne dopasujesz do każdego metrażu i stylu architektonicznego. Nie wiesz co wybrać? Chcesz poznać konkretne propozycje? Sprawdź krótki przewodnik po dostępnych rozwiązaniach i sięgnij po sprawdzone pomysły!

 

Rodzaje osłon przeciwsłonecznych na balkon, taras i do ogrodu

Nowoczesne systemy przeciwsłoneczne są wytrzymałe i niezwykle dekoracyjne. Zdobią one bryłę budynku i przestrzeń ogrodu. To atrakcyjny wizualnie dodatek, który podnosi prestiż i komfort. Wygoda, jaką dają te wyroby, przestała być zarezerwowana dla właścicieli dużych domów z tarasem lub ogrodem. Elegancką osłonę zamontujesz także na swoim balkonie, nad loggią, a nawet… na oknie. Wystarczy dobrać odpowiedni model oraz spersonalizować go zgodnie z gustem i potrzebami. Trzy podstawowe rodzaje dostępnych systemów to:

  • markizy,
  • pergole,
  • refleksole.

W naszej ofercie znajdziesz produkty takich marek, jak Selt, Hella i Stobag. Firmy te znane są z doskonałego wzornictwa i nowoczesnych technologii. Osłony przeciwsłoneczne perfekcyjnie dopasujesz do kolorystyki elewacji. Zdecydujesz zarówno o odcieniu tkaniny, jak i całego stelaża. Modele lakierowane są metodą proszkową, co zapewnia im niezmienny wygląd przez lata. Na indywidualne życzenie dobierzesz do podstawowego wyrobu, np.:

  • efektowne i praktyczne oświetlenie LED,
  • automatykę pogodową.

A teraz konkrety: po kolei wskazujemy, jak chronić się przed słońcem, a nawet wiatrem czy deszczem w różnych przestrzeniach przydomowych.

Na balkon, do loggi i na okna

Jeśli szukasz sposobu na cień na balkonie czy w loggi, koniecznie zapoznaj się z naszymi markizami i refleksolami. Osoby, którym zależy na ochronie zarówno przed palącym słońcem, jak i chłodnym wiatrem znajdą dla siebie refleksole SELT ZIIIP 120 i SELT ZIIIP BOX marki SELT.

Inną skuteczną osłoną przeciwsłoneczną, która pozwoli Ci stworzyć stylową przestrzeń relaksu, jest markiza. W konstrukcjach stosujemy trwałe ekstrudowane aluminium oraz odporne na upływ czasu i użytkowanie tkaniny. Materiał rozwiniesz i schowasz wygodnie przy pomocy pilota. Ze względu na walory dekoracyjne na markizy decyduje się coraz więcej właścicieli luksusowych lokali gastronomicznych i hoteli. Ty też zasługujesz na 5-gwiazdowy komfort!

A co na taras?

W przypadku tarasu sprawdzą się wszystkie osłony przeciwsłoneczne. Jeśli nie jesteś pewien, która z nich najlepiej spełni Twoje potrzeby i oczekiwania – skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci dobrać refleksolę, markizę lub pergolę do charakteru Twojego domu i ogrodu.

Zdecydowanie najbardziej ekskluzywną z opcji jest pergola, która daje duże możliwości personalizacji. Proponujemy konstrukcję przyścienną z dachem miękkim lub twardym. Oba rodzaje chronią przed deszczem i słońcem. Wyposażone w inteligentny system odprowadzania wody i boczne przesłony tworzą prawdziwy azyl. Wypoczniesz w nim na świeżym powietrzu także przy niesprzyjającej pogodzie.

Ogromną popularnością cieszą się markizy. Klientom, którzy chcą zacienić duży taras, sugerujemy modele o wielkości nawet do 30m2.

Do ogrodu

Wolnostojąca pergola to nie tylko sposób na skuteczną ochronę przeciwsłoneczną. Perfekcyjnie dobrana pod względem wzornictwa osłona wnosi do architektury ogrodu luksus. Czy lunch zjedzony w ciepłe niedzielne popołudnie w cieniu dachu wykonanego z eleganckiej tkaniny nie brzmi bajkowo? Trwała konstrukcja, atrakcyjny design i intuicyjna obsługa to tylko niektóre z atutów tych systemów przeciwsłonecznych. U nas zamówisz do swojego ogrodu pergolę nawet o bardzo niestandardowych parametrach.

Osłony przeciwsłoneczne na Pergole-Poznan.pl – elegancja i jakość

Proponowane przez nas osłony przeciwsłoneczne na balkon, taras i do ogrodu to niezawodny sposób na stworzenie eleganckiej przestrzeni relaksu. Dostęp do takiego zakątka nabiera szczególnego znaczenia, gdy z różnych powodów dużo czasu spędzasz w domu lub mieszkaniu. Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia naszych fachowców i zadaj nurtujące Cię pytania dotyczące systemów przeciwsłonecznych. Jeśli na Pergole-Poznan.pl nie znajdziesz produktu idealnego, zrobimy wszystko, aby go dla Ciebie stworzyć. Zapraszamy!