Skip to main content

Jak stworzyć optymalne warunki do przebywania na zewnątrz przez większą część roku? Poprzez montaż odpowiednio dobranej markizy, pergoli lub refleksoli. Wybór idealnego produktu ułatwi Ci wizyta w naszym showroomie, gdzie zobaczysz dostępne opcje i poznasz możliwości ich personalizacji. Czego możesz się spodziewać? Sprawdź!

Showroom – miejsce, które warto odwiedzić!

Jeśli rozważasz montaż konstrukcji przeciwsłonecznej, wiedz, że pergola to nie tylko sposób na zapewnienie sobie cienia w gorące dni. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możliwe jest stworzenie osłony, która skutecznie chroni także przed deszczem czy chłodnym wiatrem. Dla fanów wypoczywania i spotkań z bliskimi „pod chmurką” oznacza to przedłużenie sezonu także na wiosnę i jesień, a nawet zimę! Przy wyborze odpowiedniego produktu warto zapytać samego siebie o to, czego konkretnie oczekuje się od wyrobu. Niektóre z odpowiedzi mogą brzmieć:

  • Ma ona pięknie prezentować się w ogrodzie i zapewniać precyzyjną kontrolę nad ilością przepuszczanego światła słonecznego.

  • Produkt musi mieścić się na balkonie i być wygodny w obsłudze.

  • Chcę przemienić taras w całoroczną przestrzeń użytkową, która chroniona będzie przed słońcem, wiatrem i deszczem.

Sprzedajemy markizy i pergole w Poznaniu – u nas wybierzesz zarówno kolor konstrukcji, jak i odcień oraz wzór tekstylnego dachu. Proponujemy także nowoczesne rolety zewnętrzne, czyli refleksole, które świetnie wyglądają, zapewniają komfort termiczny i pozwalają zaoszczędzić na ogrzewaniu.

Wróćmy jednak do cieszenia się przebywaniem na powietrzu i widokiem natury bez względu na pogodę – brzmi kusząco? Jak tego dokonać? Czego możesz spodziewać się w naszym showroomie?

Pergole w Poznaniu

Od wielu już lat prowadzimy sprzedaż pergoli w Poznaniu i Luboniu, dostarczamy także produkty do wielu innych miejsc w Polsce. Na koncie mamy setki realizacji, a niektóre z nich obejrzeć możesz na naszej stronie. Wiedz jednak, że to, co tam zobaczysz, to jedynie niewielki wycinek możliwości, jakie oferują pergole. Dobraną osłonę spersonalizujesz, wybierając:

  • wielkość oraz liczbę modułów,

  • kolorystykę,

  • dodatkowe ściany przesuwne,

  • opcjonalne oświetlenie LED,

  • sterowanie pilotem.

Osłonę z zadaszeniem – lamelowym lub materiałowym – postawisz zarówno przyściennie, jak i niezależnie np. na środku ogrodu.

Markizy

Jeśli interesuje Cię osłona idealna na balkon lub taras, która ochroni Cię przed palącym słońcem – rozważ montaż jednej z oferowanych markiz. Proponujemy aż cztery modele produktów, każdy z nich prezentuje inny styl. U nas wybierzesz spośród blisko 100 kolorów i wzorów zadaszenia, co pozwoli Ci idealnie dopasować markizę do wyglądu elewacji. Na stronie sklepu znajdziesz próbnik, jednak gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszego showroomu, w którym zobaczysz barwy i desenie na żywo. Dzięki temu nie tylko upewnisz się, jak dany kolor wygląda naprawdę, ale także z większą łatwością wyobrazisz sobie wybraną osłonę w miejscu montażu. A w przypadku wątpliwości lub pytań skorzystasz z pomocy naszej obsługi.

Refleksole

Być może po raz pierwszy spotykasz się z tą nazwą. Refleksole to nic innego jak wysokiej klasy rolety zewnętrzne. Dzięki swojej konstrukcji osłony te mogą być wbudowane w fasadę domu, co sprawia, że są praktycznie niewidoczne. To niezwykle funkcjonalne i eleganckie rozwiązanie zyskuje coraz większą popularność pośród klientów. Produkt zapewnia ochronę przed nadmiernym promieniowaniem, osłania przed silnymi podmuchami wiatru i zapobiega „uciekaniu” ciepła z pomieszczeń. Kolor rolety wybierzesz z bogatej palety RAL, która dostępna jest również w naszym salonie sprzedaży.

Zapraszamy do naszego Showroomu i do salonu sprzedaży w Luboniu!

Jak widzisz, nowoczesne osłony to dużo więcej niż praktyczne elementy zapewniające cień w słoneczne dni. Możliwości jest naprawdę dużo – pozostaje tylko dobrać rozwiązania, które najlepiej wpiszą się w Twoje potrzeby. Zapraszamy do naszego Showroomu i do salonu sprzedaży w Luboniu, gdzie czekają na Ciebie specjaliści gotowi ułatwić Ci podjęcie właściwej decyzji. Bogate doświadczenie pozwala nam w 100% trafiać w oczekiwania klientów. Odwiedź nas i skorzystaj z darmowej wyceny!